Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

2-HODINOVÁ ONLINE LIEČIVÁ MASTERCLASS PRE ŽENY

LIEČENIE ESENCIE KRÁĽOVNEJ

Pochop princípu ženského tvorenia a nauč sa, ako zvýšiť svoju tvorivosť a sexuálnu iskru bez naháňania a prílišného premáhania sa.

 • Získaj možnosť prijať samú seba takú, aká naozaj si

 • Objav tajomstvá svojho lona a princípy sily ženského tvorenia

 • Cíť sa znovu sama sebou a plná života

 • Zlepši svoje prepojenie so svojou ženskou vnútornou múdrosťou- Intuíciou

Tvoje lono, je tvoje posvätné miesto.

Je to centrum tvojej ženskej sily, múdrosti,vitality a energie.

Zdravá ženská energia je magnetická a sebavedomá.

Ženská energia na nič netlačí ani sa nemusí premáhať aby získala to čo chce. To je prirodzený ženský princíp kráľovnej v nás.

Dovoľ mi spýtať sa ťa: Cítiš sa teraz vo svojom vnútri smutná, v strese alebo nespokojná? Túžiš po dieťati alebo chceš jednoducho vytvoriť niečo úžasné, mať skvelé nápady, priťahovať príležitosti prirodzene a naštartovať svoju magnetickú tvorivú energiu kráľovnej bez tvrdého makania a prílišného premáhania sa ale nevieš ako? Alebo sa možno cítiš že ani v posteli to nie je "ono"?

Vedela si že... ? 

Prekvapivo, viac než 90% dospievajúcich dievčat a žien na celom svete čelí problémom so svojím centrom ženskej a intuitívnej energie - lonom.

Otvor sa prijímaniu a hlbšiemu pochopeniu ženského princípu tvorenia. Odomkni kľúč k tvojej neobmedzenej múdrosti, zdravia a vitality.

Buď znovu svieža, spokojná a plná života. Výsledkom toho bude spokojnosť a spolu s ňou prirodzene lepšie nápady a vyššia chuť do života.

Táto online masterclass ti pomôže...

 • Odpustiť samej sebe.

 • Vypustiť zastagnované emócie v sebe

 • Prepojiť sa so svojou "Kvetinkou", čo ti umožní lepšie počúvať svoju intuíciu.

 • Pomôže ti cítiť sa šťastnejšia, spokojnejšia a vitálnejšia

 • Pochopiť hlbšie, princíp fungovania ženskej energie v praxi, v živote, vo vzťahoch a v biznise.

 • Pomôže ti mať lepšie nápady ľahko .

 • Vyššiu chuť do života.

 • Zdravé libido

*Zakúpením získaš neobmedzený prístup k online záznamu masterclass Kvetinky

Pozri sa na úspešné a inšpiratívne príbehy našich klientiek

Aurora je skvelá, intuitívna a empatická. Po mojich predchádzajúcich skúsenostiach s koučingom a meditáciami mi pomohla sa dostať kvantovým skokmi sa na úplne iný level vnímania, videnia a cítenia svojho poslania. Každé jedno stretnutie malo úžasný zmysel a s nadšením som sledovala kde som sa opäť posunula keď je človek pripravený, cíti to a dovolí si ísť ďalej, začne kráčať po jasnejšej, dobrodružnejšej a naplnenej cesty životomteším sa na další level s Aurorou

Petra

Jóga lektorka, Reiki

Tento kurz by mala vyskúšať každá jedna žena , ktorá chce byť vedomejšia , otvorenejšia , a je pripravená na magic momenty ,ktoré jej prídu do života ...úplne ine vnímanie okolia mám, som v prítomností viac , uvedomujem si seba viac, cítim viac lásky , radostí aj okolie okolo mňa je iné , krajšie , ľudia sa viac usmievajú, láskavejší sú ..ja neviem ani čo by som ti ďalej napísala ..je to krásne , keď človek dostane uvedomenia , aha momenty , a otvorí sa životu ..🙂

Antonia

Auri a jej nádherné napojenie mi naozaj zmenilo život. Dlho som mala zablokovaný vzťah k mužom a vzťahom s nimi. No vnútorné som cítila, že ten jeden ma čaká a je na mne, ako sa tomu otvorím a prečistím. Auri ma previedla nádhernou cestou sebapoznania, starých tráum a blokov, ktoré súviseli práve s partnerstvom. A feedback reality nenechal na seba dlho čakať. :) Pár dní nato, ako sme spracovali poslednú tému v mojom lone sa mo zjavil vo vízií muž a hneď nato som ho stretla. Som s ním doteraz a som nesmierne vďačná, že mi Auri pomohla otvoriť cestu k vedomému vzťahu. Som zato nesmierne vďačná a odporúčam Aurorino vedenie všetkým, ktorí chcú zapracovať na svojom vlastom živote a cez vlastné liečenie vstúpiť do zdravo-fungujúceho vzťahu.

Adriana

Intuitívna sprievodkyňa, podnikateľka

auroraficel

Týmto kurzom ťa prevedie Aurora Ficelová

Aurora je zakladateľkou projektu vedomylider.sk a je dlhoročne skúsená Intuitívna Leadership koučka a mentorka 

Podporuje lídrov, podnikateľov ale najmä ženy v dosiahovaní naplnenia vo svojom živote, pričom sa zameriava na rozvoj ženského aspektu v nás, povedomia o intuitívnych a psychických schopnostiach a vedení podnikania. Jej superschopnosťami sú vysoká citlivosť a schopnosť vidieť pravý potenciál v človeku, aj keď ho dotyčný sám ešte nevidí .Je absolventkou aj vysokej školy medzinárodných vzťahov a diplomacie a má veľkú vášeň práve pre rozvoj intuitívnych schopností , čomu sa venuje už od skorého detstva vďaka rôznym technikám osobnostného a energetického sebarozvoja a vedenia a podnikania. Je tiež certifikovanou terapeutkou v technike ThetaHealing®

Logo

UPOZORNENIE: Výsledky zobrazené na tejto stránke sa môžu líšiť. Na dosiahnutie takýchto výsledkov je potrebné ozajstná statočnosť a odhodlanie. Používaním tejto stránky a využívaním služieb beriete na vedomie, že nemáme a nerobíme žiadne vyhlásenia týkajúce sa zdravotných, fyzických, mentálnych, emocionálnych, duchovných alebo zdravotných výhod, budúcich príjmov, výdavkov, objemu predaja alebo potenciálnej ziskovosti alebo straty akéhokoľvek druhu, ktoré môžu byť výsledkom vašu účasť v tomto Programe, Produkte, Službách alebo Programových materiáloch. Nemôžeme a nezaručujeme, že pomocou našich programov, produktov, služieb a programových materiálov dosiahnete konkrétny výsledok, pozitívny alebo negatívny, finančný alebo iný, a akceptujete a chápete, že výsledky sa u každého jednotlivca líšia. Taktiež sa akýmkoľvek spôsobom výslovne zriekame zodpovednosti za voľby, akcie, výsledky, použitie, zneužitie alebo nepoužitie informácií poskytnutých alebo získaných prostredníctvom ktoréhokoľvek z našich programov, produktov, služieb alebo programových materiálov. Súhlasíte s tým, že vaše výsledky sú výhradne vaše vlastné a nenesieme žiadnu zodpovednosť za vaše výsledky. Všetko na tejto stránke je len pre vaše osobné použitie.

Copyright © 2023 VEDOMYLIDER.SK , Masterclass by: AURORAFICEL.COM