Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

DIAMANT ONLINE KURZ

Spomeň si na toho pravého v ľahkosti

Už dosť bolo hľadania! Odhaľ ho teraz v kurze Diamant pomocou unikátnej, dušou vedenej stratégie na rozpamätanie sa na toho pravého.

<img src=

Maximálna spokojnosť

Online kurz obsahuje:

 • +10 hodín videolekcií

 • 4 Moduly

 • 2 PDF Dokumenty

 • Celoživotný prístup

 • Kúpiť TERAZ

  Viem, ako sa cítiš.

  Viem, že si prešla dlhú cestu a hlboko v srdci túžiš po niekom, kto naplní tvoje srdce radosťou. Už ťa nebaví čakať a stretávať stále tých istých mužov, ktorí nie sú pre teba tými pravými. Dúfaš, že sa konečne ukáže, pretože hlboko v sebe cítiš, že je tu, ale neistota ťa stále zmáha, preto sa pýtaš samu seba otázky ako:  Kedy už konečne príde? Kto to je? JE TU NAOZAJ? 


  Rozhodla si sa, že radšej budeš sama ako v nezdravom vzťahu s niekým, kto nie je pre teba ten pravý. Túžiš po niečom úžasnom, čo naplní tvoje srdce ozajstnou radosťou a láskou. Chceš pocítiť tú nekonečnú lásku a energiu spojenia dvoch ozajstných spriaznených duší. Cítiš sa pripravená, preto je už čas. Vieš, že si zaslúžiš veľkú lásku, niekoho, kto ťa naozaj miluje a napĺňa tvoje srdce radosťou, aby ste mohli spolu kvitnúť a rásť a dokonale splynúť. Po tom naozaj túžiš.

  <img src=

  V tomto intenzívnom online kurze Diamant nadobudneš potrebnú sebadôveru a všetky potrebné informácie na to, aby si bola pripravená odhaliť toho pravého včas.

  <img src=

  Kedysi som bola tiež v tej istej situácii. 

  Hľadala som toho pravého v nesprávnych vzťahoch s nádejou, že konečne to bude on. Pokračovala som stále ďalej a ďalej, až kým som neprišla na tento jedinečný a unikátny spôsob, vďaka ktorému som odhalila svoju spriaznenú dušu ľahko.

  S ňou mám dnes krásny a pestrý vzťah. Tento spôsob ti zdieľam aj v tomto kurze. Krok za krokom budeme spolu postupovať, aby si aj ty bola schopná si spomenúť na toho pravého a odhaliť ho.


  Rada by som ti ale povedala, že vzťah so životnou spriaznenou dušou nie je ľahký a, samozrejme, nie je to pre každého, ale je to úžasné dobrodružstvo, ktoré naplní tvoje srdce a dušu radosťou.  Spriaznená duša je niekto, kto ťa prevedie najtemnejšími hlbinami tvojej bytosti a zároveň tými najkrajšími extázami a pocitmi lásky, radosti a naplnenia.


  Vzťah so spriaznenou dušou je o spoločných chvíľach, ale aj kompromisoch. Je to jedinečné a unikátne dobrodružstvo, ktoré môžeš zažiť aj ty vo svojom živote, ak cítiš volanie vo svojom srdci.


  Vďaka tomu, že som odhalila a rozpustila všetky pochybnosti o svojej intuícii, spriaznená duša vstúpila do môjho života a dnes ťa môžem spolu s mojou spriaznenou dušou previesť týmto kurzom, aby si aj ty pritiahla toho pravého a dokázala ho odhaliť.   

  Chceš vedieť, ako ?

  <img src=
 • Aktivuj v sebe silu svojej duše vyliečením svojej sebadôvery, ktorá ti umožní spojiť sa so svojím vnútorným zdrojom a múdrosťou a jasnosťou.

 • Vďaka lepšej intuícii a dôvere v seba potom odhalíš tento závoj zabudnutia a znovu si spomenieš na spojenie so svojou životnou spriaznenou dušou, s ktorou si sa už pred inkarnáciou dohodla, že budete spolu.

 • Predstav si, aké by to bolo...

  ... s istotou vedieť, kto to konečne je a kedy príde. Aké by to bolo cítiť sa plne pripravená na stretnutie s ním, bez toho, aby si sa stresovala? Aké by to bolo znovu si spomenúť na tú krásnu energiu muža, s ktorým si už dávno dohodnutá?

  Presne toto všetko je možné, keď si dovolíš prijať túto úžasnú ponuku a vstúpiť do kurzu Diamant. Dôveruj, odhaľ a rozpamätaj sa. Tú múdrosť a odpoved’ nosíš vo svojom vnútri. Tvoja duša už dávno vie.

  Si pripravená? Dovoľ si sama na to spomenúť a rozpamätať sa.

  Čo je vo vnútri kurzu? Moduly a výsledky

  Hodnota? ‚‚Na nezaplatenie’’

  <img src=

  PRACOVNÝ PDF ZOŠIT NA STIAHNUTIE

  Modul 1: Na stiahnutie

  Aktívne sa zapojíš do procesu. Pracovný zošit obsahuje úlohy, otázky a cvičenia, ktoré ťa motivujú premýšľať a aplikovať. Týmto spôsobom sa stávaš aktívnym účastníkom kurzu namiesto pasívneho pozorovateľa.

  <img src=

  DÔVERA, SEBADÔVERA + MEDITÁCIA SPOJENIA S VNÚTORNOU MÚDROSŤOU 

  Modul 1 / 1: Lekcia 

  Zmajstrujeme tvoju dôveru v samu seba, aby si sa naplno otvorila jasnému prijímaniu informácií od nášho vnútorného zdroja a duše.

  <img src=

  SPRIAZNENÉ DUŠE + ENERGETICKÉ ČISTENIE

  Modul 2 / 1: Lekcia 

  V tejto časti nájdeš všetko o spriaznených dušiach, typoch a rodine duší.

 • Energetické čistenie na odpojenie sa od bývalých a karmických partnerov

 • Energetické afirmačné nahrávky

 • <img src=

  DALŠÍ LEVEL SEBADÔVERY + ENERGETICKÉ ČISTENIE

  Modul 2 / 2: Lekcia 

  Zavediem ťa na cestu vnútorného uzdravenia a obnovenia ženskej energie. Je čas na sebadôveru a liečenie lona.

 • Liečenie a aktivácia druhej čakry + pochopenie sexuality

 • <img src=

  SEBAVYJADRENIE & TYPY NA RANDENIE

  Modul 2 / 3: Lekcia 

  Čo znamená byť sama sebou, ako vysielať správne signály.

 • Hlboké energetické čistenie a liečenie zlomeného srdca 

 • Harmonizácia mozgových hemisfér

 • <img src=

  AFIRMÁCIE NA SPRIAZNENÚ DUŠU

  Modul 2: Na stiahnutie

  PDF súbor afirmácií zameraných na podporu pritiahnutia a manifestáciu spriaznenej duše do tvojho života

  <img src=

  OTVORENIE SA PRIJÍMANIU + MANIFESTÁCIA SPRIAZNENEJ DUŠE

  Modul 2 / 4: Lekcia

  Sústredíme sa na tému otvorenia sa príjmaniu. Uvedomujeme si, že ak chceme prijať lásku a harmóniu do svojho života, musíme najskôr byť otvorení a pripravení to prijať.

  <img src=

  PRÍBEH SPRIAZNENÝCH DUŠÍ V PRAXI

  Modul 3 

  Príbeh hľadania spriaznenej duše Aurora & Maroš.

  <img src=

  ENERGETICKÉ ČISTENIE A INŠTALÁCIE

  Modul 3

  Hĺbková meditácia na odhalenie a privolanie si spriaznených duší.

  Bonus #1 - KVETINKA

  <img src=

  Získaš ZDARMA: 

  2-HODINOVÁ ONLINE MASTERCLASS

  Hodnota: 98 € 

  Liečenie esencie kráľovnej. Pochop princíp ženského tvorenia a nauč sa, ako zvýšiť svoju tvorivosť a sexuálnu iskru bez tvrdého makania a prekonávania sa.

 • Získaj možnosť prijať samu seba takú, aká naozaj si

 • Objav tajomstvá svojho lona a princípy ženského tvorenia

 • Cítiť sa znovu plná života

 • Dovoľ mi predstaviť ti moje riešenie pre teba. 

  Čo všetko získaš?

  Počas tohto intenzívneho online samoštúdiového kurzu Diamant odhalíš tajomstvo spriaznených duší, vstúpiš viac do svojej sily, dôvery vo svoju intuíciu a spojíš sa so svojou vnútornou múdrosťou.

  • 3 MODULY: Online kurz Diamant

  • BONUSOVÝ MODUL: Kvetinka

  • +10 hodín videolekcií

  • 2x PDF dokumenty

  • Tipy na randenie

  • 6 intenzívnych energetických čistení

  • 24/7 celoživotný prístup

  Ak sa ti pri potvrdzovaní platby zobrazuje suma 0€, ide o spôsob overenia platby Slovenskou bankou, transakciu potvrď a bude v plnej sume vykonaná.

  <img src=<img src=<img src=<img src=

  Spoznaj Auroru

  Aurora je intuitívna koučka v oblasti leadershipu a transformačná učiteľka pre intuitívne a duševne vedené podnikateľky a ženy, ktoré túžia odhaliť závoj zabudnutia a vytvárať vplyv pomocou svojich intuitívnych schopností.


  Aurora má veľkú vášeň práve pre rozvoj intuitívnych schopností, čomu sa venuje už od skorého detstva vďaka rôznym technikám osobnostného a energetického sebarozvoja. Jej superschopnosťami sú vysoká citlivosť a schopnosť vidieť pravý potenciál v človeku, aj keď ho dotyčný sám ešte nevidí.


  Úspešne absolvovala štúdium diplomacie na Pražskej Univerzite a stala sa praktikantkou meditačnej techniky Thetahealing, čo dodalo jej práci ďalšiu jedinečnosť.


  Aurora má už viac ako 10 rokov skúseností s prácou na osobnostnom rozvoji a energetickou prácou na podvedomej úrovni, čo jej pomohlo už v mladom veku odhaliť svoj pravý potenciál jedinečným spôsobom.

  Čo hovoria klientky na Auroru?

  Adriana Jančeková 

  Klientka

  <img src=

  Petra Hlaváčková

  Klientka

  Rada by som ti pripomenula, že už nastal tvoj čas…

  …stať sa kráľovnou, dokonalým a sebavedomým diamantom.Odhodiť závoj zabudnutia a spojiť sa so svojou dušou. Otvoriť sa a uvidieť svoju životnú spriaznenú dušu vo svojom srdci a spojiť sa s ňou.

  Často kladené otázky?

  Čo je aktivačný online kurz DIAMANT a ako prebieha

  Kurz DIAMANT je 3-modulový online, samoštudijný kurzu vo forme video a zvukových záznamov. Skladá sa z teoretickej slovnej časti a praktickej energetickej časti pre intuitívne a ambiciózne ženy, ktoré túžia prežívať lásku vo svojom živote a spoznať partnera, s ktorým budú zdieľať svoju cestu.

  Ako dlho budem mať prístup ku kurzu?

  Po zakúpení tohto online kurzu získavaš k nemu neobmedzený prístup.

  Aké metódy sa v rámci aktivačného kurzu DIAMANT používajú na zlepšenie sebavedomia a spojenia so sebou samou?

  Techniky a spôsoby, s ktorými Aurora pracuje, sú spojené v kombinovanej spolupráci spojenia nášho vnútorného zdroja, univerzálnej vesmírnej energie, ktorej sme všetci súčasťou, duše, vyššieho ja a používania intuície. Kombinuje rôzne meditačné techniky, ktorými vás sprevádza počas kurzu, aby ste dosiahli najlepšie výsledky rýchlo a ľahko. 

  Aké výhody a výsledky môžem očakávať po absolvovaní?

  Výsledky sú u každého z nás veľmi individuálne a nedajú sa porovnávať. Jedným z benefitov a výhod, ktoré ale určite môžeš očakávať, sú: vyššie sebavedomie, väčšia jasnosť v počúvaní intuície a privolanie partnera, nový pohľad na vzťahy. Jednou z unikátnych výhod, ktoré Aurora vo svojom unikátnom spôsobe koučingu poskytuje, sú práve okamžité zmeny v našom vedomí, cítení a správaní, nakoľko pracujete aj v hlboko meditačných stavoch a spojení s naším podvedomím.

  Je potrebné mať predchádzajúce skúsenosti s meditáciou alebo energetickými čisteniami na účasť v tomto kurze?

  Áno. Minimálne potrebuješ byť prirodzene otvorená intuitívnemu vedeniu a cítiť, že je to pre teba.

  Čo sa stane, ak sa prihlásim do aktivačného online kurzu?

  Po prihlásení do kurzu môžeš očakávať uvítací e-mail, v ktorom nájdeš všetky potrebné informácie. Ak e-mail nedorazí ani do 24 hodín, napíš nám email na [email protected] a my sa o to okamžite postaráme. Ak sa ti pri potvrdzovaní platby zobrazuje suma 0 €, ide o spôsob overenia platby Slovenskou bankou, transakciu potvrď a bude v plnej sume vykonaná.

  Je tento kurz vhodný aj pre mužov?

  Tento kurz je primárne vytvorený pre ženy, ale ak cítiš volanie, že je to pre teba to pravé, samozrejme, sa môžeš pridať. :)

  Koľko času potrebujem investovať do kurzu?

  Celý kurz trvá približne 10 až 11 hodín čistého času. Koľko času v ňom stráviš, je čisto na tebe. My odporúčame medzi každou lekciou aspoň 1 alebo 2 dni pauzu.

  UPOZORNENIE: Výsledky zobrazené na tejto stránke sa môžu líšiť. Na dosiahnutie takýchto výsledkov je potrebná ozajstná statočnosť a odhodlanie. Používaním tejto stránky a využívaním jej služieb beriete na vedomie, že nemáme a nerobíme žiadne vyhlásenia týkajúce sa zdravotných, fyzických, mentálnych, emocionálnych, duchovných alebo finančných výhod, budúcich príjmov, výdavkov, objemu predaja alebo potenciálnej ziskovosti alebo straty akéhokoľvek druhu, ktoré môžu byť výsledkom vašej účasti v tomto programe, produktoch, službách alebo programových materiáloch. Nemôžeme a nezaručujeme, že pomocou našich programov, produktov, služieb a programových materiálov dosiahnete konkrétny výsledok, pozitívny alebo negatívny, finančný alebo iný, a akceptujete a chápete, že výsledky sa u každého jednotlivca môžu líšiť. Taktiež sa akýmkoľvek spôsobom výslovne zriekame zodpovednosti za vaše voľby, akcie, výsledky, použitie, zneužitie alebo nepoužitie informácií poskytnutých alebo získaných prostredníctvom ktoréhokoľvek z našich programov, produktov, služieb alebo programových materiálov. Súhlasíte s tým, že vaše výsledky sú výhradne vaše vlastné a nenesieme žiadnu zodpovednosť za vaše výsledky. Všetko na tejto stránke je určené výhradne pre vaše osobné použitie.

  Copyright © 2023 VEDOMYLIDER.SK